Vučić pokušao pod imenom Aleks Vuči da uđe na događaj: Mihailović se pozvao na predstavnika „Srbi za Trampa“
Foto: Vanrdno obraćanje, Glas Zaječara
Politika

Vučić pokušao pod imenom Aleks Vuči da uđe na događaj: Mihailović se pozvao na predstavnika „Srbi za Trampa“

pre 7 meseci Anđela Risantijević

Pokret obnove Kraljevine Srbije (POKS) ocenjuje da je nakon svedočenja američkog Srbina Aleksandra Jovičića iz organizacije „Srbi za Trampa 2024“ da je Aleksandar Vučić uhvaćen u pokušaju da pod lažnim imenom uđe na donatorsku večeru republikanskog kandidata za guvernera Floride Srbija osramoćena i naneta joj ogromna diplomatska i geopolitička šteta.

Uhvaćen u pokušaju da pod lažnim imenom Aleks Vuči uđe na Bajronovu konvenciju, predsednik Srbije je uhvaćen u kršenju zakona i ljubazno zamoljen da napusti SAD“, izjavio je Vojislav Mihailović, predsednik POKS i narodni poslanik.

Obrukao je Srbe u SAD i širom sveta. Pri tom je naneo ozbiljnu štetu Srbima u SAD zahvaljujući kojima je Srbija saznala istinu. Saznala je i da Tramp dobro pamti Vučićevo finansiranje kampanje Hilari Klinton i da se sa njim na čelu Srbija nema čemu dobrom nadati kada su odnosi sa ovom zemljom u pitanju. Na zloupotrebu VMA i srpskih medija u pokušaju da celu Srbiju dovede u zabludu smo od njega navikli i niko u tu predstavu nije ni poverovao“, istakao je Mihailović, prenosi POKS u saopštenju.

Izvor: Danas

Podeli vest
O autoru
Anđela Risantijević

Kratka biografija autora trenutno nije dostupna.

GLAS ZAJEČARA

Sva prava zadržana - "Kompas Media", Anđela Risantijević, PR, Zaječar, Varšavska 10. Preuzimanje sadržaja sa informativnog portala, bilo u celosti ili delimično bez prethodne saglasnosti "Kompas Media" predstavlja povredu autorskih prava.