Stanje na putevima: Sporija i opreznija vožnja zbog leda i magle
Društvo

Stanje na putevima: Sporija i opreznija vožnja zbog leda i magle

pre 1 godinu Miljko Stojanović

Auto-moto savez Srbije (AMSS) savetovao je jutros sporiju i oprezniju vožnju zbog leda i soli na kolovozima kao i zbog jutarnje magle, dok su zabeležena duža zadržavanja na graničnim prelazima za teretna vozila.

Zbog magle se savetuje opreznija vožnja pored Drine između Šapca i Loznice, u Mačvi i Sremu, ima je u Banatu na deonicama autoputeva kod Beške, Rume, Obrenovca, Subotice, Velike Plane, a treba je očekivati i pored Morave, Tamnave, dolinom Ibra u zapadnim i jugozapadnim krajevima.

Zadržavanja nema na graničnim prelazima za putnička vozila ali ih za kamione i šlepere.

Teretna vozila na prelazima Gradina i Batrovci na izlazu iz zemlje čekaju po osam sati, na Bogojevu četiri sata, na Horgošu sat i po i na prelazu Šid sat vremena, dodao je AMSS.

Izvor: Beta

Podeli vest
O autoru
Miljko Stojanović

Kratka biografija autora trenutno nije dostupna.

GLAS ZAJEČARA

Sva prava zadržana - "Kompas Media", Anđela Risantijević, PR, Zaječar, Varšavska 10. Preuzimanje sadržaja sa informativnog portala, bilo u celosti ili delimično bez prethodne saglasnosti "Kompas Media" predstavlja povredu autorskih prava.