Foto: Business photo created by pressfoto - www.freepik.com

Zbog povećanja obima posla fotokopirnici MASTER COPY potrebna je vredna, ozbiljna i odgovorna žena ili devojka za rad u fotokopirnici.

Fotokopirnica MASTER COPY nalazi se u pasažu iza Robne kuće (pored Irish PUB-a)

Opis posla:

  • Fotokopiranje i štampanje raznih vrsta dokumenata
  • Skeniranje dokumenata
  • Ukoričavanje i plastifikacija dokumenata

Uslovi:

  • dobra komunikativnost
  • samoorganizovanost
  • visok nivo odgovornosti
  • preciznost u obavljanju zadataka
  • osnovno poznavanje rada na računaru

Nudimo:

  • plaćeni probni rad (najviše 1 mesec)
  • rad u prvoj smeni
  • obuka za rad na fotokopir mašinama
  • stalno zaposlenje nakon probnog perioda

CV sa fotografijom unutar njega možete poslati e-mailom u Word ili PDF dokumentu na e-mail adresu: mastercopy019@gmail.com ili doneti lično u fotokopirnicu.

(za kandidate sa radnim iskustvom obavezno navesti prethodne poslodavce i period rada, a za nezaposlene navesti da li je kandidat uredno prijavljen kod Nacionalne službe za zapošljavanje)

NAPOMENA:
Ukoliko ste ranije slali prijavu za ovo radno mesto, a nije došlo do saradnje, molim vas da prijavu pošaljete ponovo!

Konkurs je otvoren do 25.01.2022. godine ili do popune radnog mesta!

Reklame