Izmenjeno radno vreme zdravstvenih službi u zaječarskom Domu zdravlja
Servisne informacije

Izmenjeno radno vreme zdravstvenih službi u zaječarskom Domu zdravlja

pre 2 godine Anđela Risantijević

Zdravstvene službe Doma zdravlja u Zaječaru radiće po izmenjenom režimu rada, za Dan državnosti 15. i 16. februara 2023.

Služba za zdravstvenu zaštitu predškolske i školske dece radiće od 09:00 do 17:00 sati u prostorijama Zdravstvene zaštite predškolske dece, u prizemlju Doma zdravlja.

Služba za zdravstvenu zaštitu odraslog stanovništva primaće odrasle osobe bez povišene temperature i respiratornih tegoba u Ambulanti br. 1, u centru Zaječara i u Ambulanti u Kotlujevcu, od 09:00 do 17:00 sati.

Svim građanima sa respiratornim simptomima i povišenom temperaturom biće dostupna Kovid ambulanta u Domu zdravlja, od 07:00 do 19:00 sati.

Stomatološka služba u dane praznika radiće od 09:00 do 13:00 sati.

Izvor: Tempo radio

Podeli vest
O autoru
Anđela Risantijević

Kratka biografija autora trenutno nije dostupna.

GLAS ZAJEČARA

Sva prava zadržana - "Kompas Media", Anđela Risantijević, PR, Zaječar, Varšavska 10. Preuzimanje sadržaja sa informativnog portala, bilo u celosti ili delimično bez prethodne saglasnosti "Kompas Media" predstavlja povredu autorskih prava.