Ima posla ko hoće da radi: Nakon pisanja Glasa Zaječara opet sređivanje Mišarske ulice u Zaječaru
Društvo

Ima posla ko hoće da radi: Nakon pisanja Glasa Zaječara opet sređivanje Mišarske ulice u Zaječaru

pre 2 godine Miljko Stojanović

I pored toga što je Mišarska ulica asfaltirana kada je predsednik Vučić posetio Zaječar, i otvorio novi stadion "Kraljevica", stanari pomenute ulice su se žalili na kvalitet radova - da se u pojedinum dvorištima slivala voda zbog kosine ulice.

Samo tri dana nakon pisanja portala Glas Zaječara, da je asfaltiranje loše urađeno, radnici upravo rade na sanaciji Mišarske ulice.

Radnici "Štrabaga" od oko 11:30 sati uveliko rade na nivelisanju ulice, i ispravljanju anomalija.

Podsećamo, gradonačelnik Zaječara, Boško Ničić, 17. Novembra obišao je asfaltiranjе Sićеvačkе, Mišarskе i Vlasinskе ulicе.

Za Glas Zaječara pojedini stanari Mišarske ulice tvrdili su, da je ulica loše urađena, da nije nivelisana, a da se nakon kiše voda sliva u njihova dvorišta, pa umesto nove ulice, dobili su bazene u svojim dvorištima.

Nadamo se da će sada sve biti urađeno kako i treba.

Podeli vest
O autoru
Miljko Stojanović

Kratka biografija autora trenutno nije dostupna.

GLAS ZAJEČARA

Sva prava zadržana - "Kompas Media", Anđela Risantijević, PR, Zaječar, Varšavska 10. Preuzimanje sadržaja sa informativnog portala, bilo u celosti ili delimično bez prethodne saglasnosti "Kompas Media" predstavlja povredu autorskih prava.