Fudbaleri Timoka produžili su svoj pobedonosni niz na tri utakmice, pošto su savladali ekipu Jedinstva iz Paraćina rezultatom 3:1. Sve je u derbi meču 23. kola Srpske lige “Istok” odigranom na gradskom stadionu na Kraljevici bilo gotovo nakon prvih 45 minuta,završenim u korist domaćih konačnim rezultatom, piše Glassporta.rs.

Mrežu gostiju pogađali su Knežević, Cvetković i Rudić. U nastavku nije bilo promene, pa su tri boda ostala u Zaječaru. Što se drugog zaječarskog srpskoligaša tiče, nastavlja se hod po mukama najmlađeg sastava u ligi, ekipe Kablova, koju u prolećnom delu sezone čine omladinci gradskog rivala Timoka. Kablovi su naime deklasirani na gostovanju u Trgivištu od Pčinje sa visokih 9:0.

Lider srpskoligaškog “Istoka” ostao je Timok, koji posle 23 odigrane utakmice ima 55 osvojenih bodova. Jedan od konkurenata ekipa Vlasine, ponovo je poražena, ovog puta od Trstenika, pa sada zaostaje sedam bodova za Zaječarcima. Budućnost iz Popovca ima čak četiri utakmice manje i 10 bodova manje na svom kontu, dok je Radnički iz Svilajnca treći sa 47 bodova i mečom manje od lidera.

Izvor: Glassporta.rs