Fudbaleri Timoka 1919 igrali nerešeno 1:1 u Paraćinu protiv ekipe SFS Borac u okviru 23. kola Srpske lige „Istok“.

Jedan od najzaslužnijih za vredan bod u gostima bio je 18-godišnji Aleksandar Ilić koji je u 57. minutu izjednačio rezultat posle vođstva domaćih iz prvog poluvremena.

Miroslav Trujkić, trener Timoka na ovom meču, je očigledno razdrmao pomalo uspavanu ekipu i uspeo da izvuče bod protiv četvrtoplasirane ekipe SFS Borac, koji je malo ko očekivao posle loših partija sa ekipama iz donjeg dela tabele.

Utakmicu su obeležila i dva crvena kartona za zaječarce. Prvo je glavni sudija Đorđe Anđelković iz Kruševca isključio Miloša Slavkovića u 80. minutu a zatim i Uroša Nikolića u 90. minutu igre.

Narednog vikenda na Gradskom stadionu na Kraljevici gostuje GFK Dubočica iz Leskovca koja se grčevito bori za lidersku poziciju sa Radničkim iz Pirota. Ovaj meč počinje u 16:30 sati.

Izvor: Temporadio