Foto: Ekonomsko-trgovinska škola
Reklame

U ponedeljak 19.04.2021. godine, počela je Nedelja učeničkih kompanija. Iz Ekonomske-trgovinske škole u Zaječaru tim „Creative Girls“, predstavljaju učenice četvrtog razreda, obrazovnog profila Poslovni administrator.

Durmić Jovana, Banković Marija i Novaković Marija, a uz podršku profesorki Dašić Irene i Mocić Tatjane, predstavljaju tim Ekonomske škole u Zaječaru.

Prema rečima nastavnika iz Ekonomske škole takmiči se pedeset timova, a njihove učenice se bore za jedno od prva tri mesta.

Takmičenje se završava u petak, 23.04.2021. kada će biti proglašenje pobednika, kao i izbor dvadeset timova koji nastavljaju takmičenje na nacionalnom nivou.

Zbog epidemiološke situacije takmičenje se održava onlajn, kroz fotografije, prenosimo atmosferu sa početka takmičenja, navijamo i želimo uspeh našim učenicama!

Reklame