Juče su u SC Podina fudbaleri Timoka 1919 pobedili ekipu Trebič iz Sokobanje rezultatom 3:0 i upisali nova tri boda na svom „kontu“ .

Sva tri gola za Timok 1919 postigao je Rastko Nikolić u 7, 45. i 90 minutu igre. Pred oko stotinak ljubitelja fudbala po veoma lepom vremenu za igru viđena je jedna borbena utakmica ali je kvalitet definitivno na strani zaječaraca.

Treba napomenuti da je u 40. minutu štoper Trebiča Filip Pašić oborio Rastka Nikolića u šesnaestercu pa je sudija Matija Nikolić iz Bora pokazao na penal a njemu dodelio drugi žuti odnosno crveni karton pa su tako sokobanjci do kraja utakmice igrali sa deset igrača. Udarac Rastka Nikolića sa bele tačke golman domaćih Nikola Petrović je odbranio.

Izvor: Temporadio