Nastavlja se potraga za telom Danke: Pregledana dvorišta i bunari u selu Zlot
Društvo

Nastavlja se potraga za telom Danke: Pregledana dvorišta i bunari u selu Zlot

pre 1 godinu Miljko Stojanović

Policija pregleda više lokacija oko Bora u potrazi za telom dvogodišnje Danke Ilić. Detaljno su pregledana dvorišta komšija i okolni bunari.

Dvojici osumnjičenih za ubistvo dvogodišnjeg deteta određen je pritvor do 30 dana.

Zbog sumnje da su pomogli da se sakrije telo, uhapšeni su brat i otac jednog od osumnjičenih.

Dvojica 50-godišnjaka iz Bora uhapšeni su nakon 10 dana potrage i detaljnih provera svih tragova i informacija.

Njima se na teret stavlja krivično delo – teško ubistvo u saizvršilaštvu.

U toku je četvrti dan potrage za telom deteta, otkako su u četvrtak prvo predsednik Srbije Aleksandar Vučić, a onda i ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić, saopštili javnosti da je devojčica ubijena.

Podsetimo, juče su policajci uz pomoć teške mehanizacije pretraživali brojna mesta u okolini Bora kako bi našli telo Danke Ilić.

Izvor: N1

Podeli vest
O autoru
Miljko Stojanović

Kratka biografija autora trenutno nije dostupna.

GLAS ZAJEČARA

Sva prava zadržana - "Kompas Media", Anđela Risantijević, PR, Zaječar, Varšavska 10. Preuzimanje sadržaja sa informativnog portala, bilo u celosti ili delimično bez prethodne saglasnosti "Kompas Media" predstavlja povredu autorskih prava.