Letnja sezona na Popovoj plaži otvorena je sinoć koncertom grupe "Balkanika"
Foto: Press služba NPTK CK Zoran Radmilović
Kultura

Letnja sezona na Popovoj plaži otvorena je sinoć koncertom grupe "Balkanika"

pre 7 godina Anđela Risantijević

Sanja Ilić i grupa "Balkanika"  priredili su sinoć fantastičan celovečernji koncert na prepunoj Popovoj plaži.

Publika je uživala duže od 2 sata uz hitove poput „Đelem, đelem”, „Ne kuni me, ne ruži me majko”, „Mećava,” „Plava ptica”, „Princeza”, „Maljčiki” … ali i „Nova deca”, pesma sa kojom su Sanja Ilić i Balkanika nastupili na ovogodišnjem takmičenju „Pesma Evrovizije“.

[caption id="attachment_7285" align="aligncenter" width="1024"] Foto: Press služba NPTK CK Zoran Radmilović[/caption]

Članovi benda odali su priznanje zaječarskoj publici koja je sve vreme pevala sa njima, a Sanja Ilić je sinoćnji koncert proglasio najuspešnijim koncertom Balkanike u ovoj godini, kako zbog atmosfere tako I zbog izuzetno velikog broja posetilaca. Uspešnosti nastupa proslavljenog muzičkog sastava doprineli su lep ambijent,dobro ozvučenje i svetlo, kao i lepo vreme.

[caption id="attachment_7286" align="aligncenter" width="1024"] Foto: Press služba NPTK CK Zoran Radmilović[/caption]

Organizator koncerta je Ustanova Narodno pozorište Timočke Krajine –Centar za kulturu “Zoran Radmilović” a pokrovitelj Grad Zaječar.

Izvor: Press služba NPTK CK "Zoran Radmilović"

[caption id="attachment_7287" align="aligncenter" width="1024"] Foto: Press služba NPTK CK Zoran Radmilović[/caption]

 

Podeli vest
O autoru
Anđela Risantijević

Kratka biografija autora trenutno nije dostupna.