Fudbaleri Timoka poraženi su na gostovanju u Žarkovu od domaće istoimene ekipe rezultatom 2:1. Ponovo je pad koncentracije u drugom poluvremenu skupo koštao izabranike trenera Rajčića, piše Glassporta.rs.

Čvrsto prvo poluvreme bez puno prilika, odlično su stajali gostujući fudbaleri u tih 45 minuta, pa je sve vredno pomena viđeno u nastavku meča. Neverovatno je da su igrači Timoka ponovo dozvolili protivnicima da nakon prvog pogotka, odmah u sledećem napadu postignu i drugi.

Ovog puta, koban je bio period u razmaku od 57. do 60. minuta, kada su fudbaleri Žarkova dva puta matirali golmana gostiju Jovanovića. Uzvratili su gosti preko Pantića, koji je golom iz slobodnjaka smanjio prednost domaćih. Ipak, igrači Timoka nisu imali snage za potpuni preokret, pa su domaći zabeležili i sedmu prvenstvenu pobedu, dok su gosti pretrpeli sedmi poraz.

Timok je porazom u Žarkovu pao na 12. mesto tabele Prve lige sa 11 osvojenih bodova, dok je Žarkovo treće sa 22 boda. Zaječarce težak posao čeka i narednog vikenda, kada na Kraljevicu stiže ekipa Mačve iz Šapca.

Izvor: Glassporta.rs