Sve ulaznice za finalnu utakmicu Kupa Srbije Vojvodina – Crvena zvezda su rasprodate, saopštio je FSS.
Utakmica će se igrati pred oko 10.000 ljudi, koliko je zvanični kapacitet stadiona pod Kraljevicom u Zaječaru.
Verovatno će kapacitet za malo biti smanjen iz bezebdnosnih razloga, ali svakako ovo će biti rekordan poseta na stadionu u Zaječaru.
Prošle sezone je finale Kupa Srbije odigrano u lepoj atmosferi i pred krcatim tribinama u Loznici, očekuje se repriza u Zaječaru.
Ulaznice su, prema navodima iz FSS, rasprodate, ali na sajtu Crvene zvezde stoji informacija da će dodatni kontingent ulaznica za istočnu i zapadnu tribinu biti prodavana u utorak od 10 18 časova na stadionu „Rajko Mitić“, po ceni od 1.200 dinara.
Utakmica Vojvodina – Crvena zvezda za trofej igra se u sredu 21. maja, od 18 časova.
Izvor: Sportklub