Vučić nastavlja posetu Zaječarskom i Borskom okrugu: Danas miting u Boru
Foto: Aleksandar Vučić, TV Prva/Danas
Društvo

Vučić nastavlja posetu Zaječarskom i Borskom okrugu: Danas miting u Boru

pre 9 meseci Anđela Risantijević

Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, nastaviće danas posetu Zaječarskom i Borskom okrugu, u okviru koje će obići Žagubicu, Krepoljin, Bor i Zlot.

Prema programu, koji je saopštila Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike, Vučić će današnju posetu započeti obilaskom Žagubice i Krepoljina, gde će od 9.30 časova razgovarati sa građanima u Domu Kulture u Krepoljinu.

Potom će posetiti Bor i Zlot, gde je od 11.00 časova predviđen obilazak domaćinstva porodice Todorović.

Nakon toga, Vučić će se u Boru u 12.00 časova obratiti građanima u Sportskom centru “Bobana Momčilović Veličković“.

Vučićev obilazak Zaječarskog i Borskog okruga počeo je u petak, posetom Boljevcu.

Izvor: Danas

Podeli vest
O autoru
Anđela Risantijević

Kratka biografija autora trenutno nije dostupna.

GLAS ZAJEČARA

Sva prava zadržana - "Kompas Media", Anđela Risantijević, PR, Zaječar, Varšavska 10. Preuzimanje sadržaja sa informativnog portala, bilo u celosti ili delimično bez prethodne saglasnosti "Kompas Media" predstavlja povredu autorskih prava.