Monodrama „Ima neka tajna veza“ u četvrtak u Pozorišnom muzeju
U četvrtak, 6. avgusta sa početkom u 21 čas, biće odigrana monodrama „Ima neka tajna veza“.
Monodrama je autorski rad magistra glume Milana Dimića, koji je bio inspirisan likom i delom legendarnog pesnika Duška Trifunovića.
Predstava je prožeta stvarnim likovima i događajima iz života pesnika, te protkana muzikom koja je nastajala na osnovu Trifunovićevih tekstova („Ima neka tajna veza", „Glavo luda", „Zlatna ribica", „Šta bi dao da si na mom mjestu").
U monodrami se pored protagoniste, koji vodi priču, pojavljuje još 8 likova kojim glumac suptilno i vešto publici približava Trifunovića kroz najvažnije periode njegovog života; od šaljivih anegdota, pa sve do emotivno teških perioda.
U 55 minuta Milan Dimić donosi, možda do sada nedokučenu, nekima i skrivenu stranu legende našeg pesništva - Duška Trifunovića.
Karte su besplatne. Zbog ograničenog broja mesta, potrebna je rezervacija koju možete izvršiti pozivom na broj
019/440-010 radnim danima do 15 sati.