Havarija na vodovodnoj ili toplovodnoj mreži u ulici Ivana Milutinovića, samo dve godine nakon rekonstrukcije
Društvo

Havarija na vodovodnoj ili toplovodnoj mreži u ulici Ivana Milutinovića, samo dve godine nakon rekonstrukcije

pre 12 meseci Miljko Stojanović

Ulica Ivana Milutinovića, koja je kompletno rekonstruisana nedavno, već je prekopana danas, pošto je došlo do havarije na vrelovodnoj ili vodovodnoj mreži.

U gornjem delu ulice, danas je došlo do havarije, ali pošto nadležna preduzeća praktikuju da ne odgovarjuu na naše pozive, nismo uspeli da saznamo da li je reč o kvaru na vodovodnoj ili toplovodnoj mreži.

Rekonstrukcija vodovodne mreže u ovoj ulici urađena je još 2019. godine, a 2022. godine je ulica komplet rekonstruisana.

Podsećamo, gradonačelnik Zaječara, Boško Ničić, obišao je radove 11. maja 2021. godine, u prvoj polovini ulicе Ivana Milutinovića, gde su tada bili u toku završni radovi.

U narеdnih petnaestak dana slеdi, nakon polaganja završnog sloja asfalta i iskopa rupa za kontеjnеrе za sadnicе, sadnja prvih 70-ak stabala “gorskog javora” (Acer pseudoplatanus) u ovom završеnom dеlu ulicе, dok ćе na jеsеn biti zasađеno još prеko 120 stabala “kanadskog javora” (Acer saccharinum) u ostatku ulicе, najavio jе Ničić tada i dodao:

Ova ulica, porеd novе vodovodnе i kanalizacionе mrеžе, urеđеnog kolovoza i trotoara od bеhaton ploča, dobija i protivpožarnе hidrantе i novu javnu rasvеtu".

Postavlja se pitanje, ako je sve ovo urađeno po propisima, šta se dešava sa cevima u ulici Ivana Milutinovića?

Podeli vest
O autoru
Miljko Stojanović

Kratka biografija autora trenutno nije dostupna.

GLAS ZAJEČARA

Sva prava zadržana - "Kompas Media", Anđela Risantijević, PR, Zaječar, Varšavska 10. Preuzimanje sadržaja sa informativnog portala, bilo u celosti ili delimično bez prethodne saglasnosti "Kompas Media" predstavlja povredu autorskih prava.