Gradonačelnik Kragujevca krenuo peške za Beograd na skup SNS
Nikola Dašić, član Predsedništva Srpske napredne stranke gradonačelnik Kragujevca, krenuo je juče peške u Beograd na skup Srpske napredne stranke koji će biti održan u subotu, 27. juna, preneli su lokalni mediji.
Dašić je na put dug oko 110 kilometara krenuo iz rodnog sela Dobrača, prvu deonicu puta uspešno je prešao do Topole, a nastavlja put ka Mladenovcu, kako se tvrdi u njegovim objavama na Fejsbuku.
Na snimcima koje objavljuje na Instagramu, vidi se da Dašić ide peške sa manjom grupom ljudi.
”Nije ovo politički marš. Ovo je moja lična odluka da na ličnom primeru pokažem da zajedno gradimo budućnost Srbije, što je i osnovna poruka našeg skupa u Beogradu”, kazao je Dašić, a prenosi SNS Srbija na svom nalogu na Instagramu.
Izvor: Danas