Boško Ničić: Prva žrtva koronavirusa u Zaječaru
Foto: facebook Boško Ničić
Društvo

Boško Ničić: Prva žrtva koronavirusa u Zaječaru

pre 5 godina Miljko Stojanović

Komandant Štaba za vanredne situacije i gradonačelnik Zaječara saopštio je danas da je jedno lice preminulo u Zaječaru od COVIDA 19.

Boško Ničić, saopštio je danas da je u Zaječaru juče i danas uzorkovan dosad najveći broj građana Zaječara sa sumnjom, na eventualno, prisustvo virusa covid-19. Ukupno 109 uzoraka.

Rezultate očekujemo, sukcesivno, u narednih 48 sati. Do sada, od uzoraka uzetih u Zaječaru, za 13 dana, od 84 testiranih građana utvrđeno je 19 pozitivnih. Ostalih devet potvrđenih slučajeva uzorkovani su, i potvrđeni, van našeg ZZJZ te se zato brojke u statistici na sajtu covid-19 i naši ne poklapaju".- napominje Ničić.Nažalost, u međuvremenu, jedna obolela osoba iz našeg grada je preminula, saopštio je gradonačelnik Zaječara Boško Ničić.

Podeli vest
O autoru
Miljko Stojanović

Kratka biografija autora trenutno nije dostupna.