Anastasija Šoršokanović osvojila 3. mesto na takmičenju iz istorije
Foto: Gimnazija
Društvo

Anastasija Šoršokanović osvojila 3. mesto na takmičenju iz istorije

pre 1 godinu Miljko Stojanović

U Regionalnom centru za talente u Čačku održano je 26.05.2024. godine Državno takmičenje talentovanih učenika srednjih škola po naučnim disciplinama.

Na takmičenju iz istorije učestvovale su Anastasija Šoršokanović (II3) i Magdalena Raducić (II1), na takmičenju u poznavanju engleskog jezika učestvovao je Ognjen Simonović (III4), dok je na takmičenju iz biologije predstavnik Gimnazije bila Tara Lazarević (III3).

Anastasija Šoršokanović osvojila je 3. mesto, a ostali predstavnici Gimnazije ostvarili su zapažene rezultate.

Čestitamo svima, a posebno Anastasiji i njenoj nastavnici istorije Suzani Tomić.

Podeli vest
O autoru
Miljko Stojanović

Kratka biografija autora trenutno nije dostupna.

GLAS ZAJEČARA

Sva prava zadržana - "Kompas Media", Anđela Risantijević, PR, Zaječar, Varšavska 10. Preuzimanje sadržaja sa informativnog portala, bilo u celosti ili delimično bez prethodne saglasnosti "Kompas Media" predstavlja povredu autorskih prava.