Fudbaleri Timoka poraženi su na gostovanju u Ivanjici od ekipe Javora rezultatom 2:0. Zaječarci su na taj način pretrpeli peti poraz u sezoni, a zanimljivo je da su sve neuspehe doživeli na gostujućim terenima, uz jedan trijumf na startu sezone na Zlatiboru, piše Glassporta.rs.

Iako su mnogi očekivali igru mačke i miša u Ivanjici, na terenu je sve delovalo prilično drugačije. Otresito su u premijerni susret 10. kola ušli izabranici trenera Rajčića, a u par navrata opasno ugrozili domaćeg golmana Babića.

Sve ono pozitivno što su uradili u dobrom delu utakmice, palo je u vodu u samo dva minuta. Od 75. do 77. minuta popustila je koncentracija do tada besprekorne odbrane Timoka, a igrači Javora su “blickrigom” u 120 sekundi srušili snove gostiju da mogu do makar boda u Ivanjici.

Zaječarci nemaju mnogo vremena da razmišljaju o propuštenoj šansi protiv jednog od favorita za plasman u Superligu, jer im već u sredu 6. oktobra u goste dolazi lider Prve lige Srbije, ekipa Inđije. Svaki bod osvojen u susretima sa glavnim takmacima za najviši plasman je uspeh, a zaječarski prvoligaš pokazao je kroz utakmice na Kraljevici da nikome neće pokloniti bodove bez borbe.

Izvor: Glassporta.rs