U petak je u Kuršumliji odigrana utakmica 20. kola Prve „B“ lige između „Topličkih vitezova“ i odbojkaša zaječarskog OK „Timok“.

Domaćini su uspeli da dobiju prvi set rezultatom 25:21, nakon čega je usledila žestoga borba iz koje su odbojkaši „Timoka“ uspeli da izađu kao pobednici, savladavši protivnika u tri seta rezultatom: 22-25, 18-25 i 18-25.

Pobednički niz sjajnih momaka iz „Timoka“ prekinula je ekipa „Srem Iton“, nakon čega je usledio još jedan poraz – na domaćem terenu od vršačkog „Banata“. Želja da se kući vrate sa pribeleženom pobedom ovog puta je preovladala i „Timok“ je zablistao.

Iduće subote „Timok“ će na domaćem terenu dočekati ekipu „Užica“. Odbjkaši „Timoka“ priželjkuju da im se osvete za poraz nanet u Užicu.

Sigurni smo da imaju znanje i snagu, nadamo se da će ih i sportska sreća poslužiti.