Fudbaleri Timoka propustili su priliku da praktično osiguraju titulu pet kola pre kraja Srpske lige “Istok”, pošto su u derbiju sezone remizirali sa ekipom Budućnosti iz Popovca rezultatom 1:1, piše Glassporta.rs.

Bio je to s razlogom duel dva najbolja tima u ligi, sijaset prilika na obe strane moglo je da se vidi u subotu 8. maja na Kraljevici i možda je remi i najpravedniji ishod. Timok je do prednosti stigao u 75. minutu pogotkom sjajnog Pantića, dok su gosti do boda došli u 82. minutu preko Stojkovića.

Zaječarce narednog vikenda očekuje gostovanje neugodnom SFS Borcu u Paraćinu, u nedeljnom matineu 16. maja od 11 sati. Pet utakmica pre kraja prvenstva Timok je lider sa 79 osvojenih bodova, ispred Budućnosti koja je sakupila 72, a Popovčani u sledećem kolu dočekuju četvrtoplasiranu Pčinju iz Trgovišta.

Izvor: Glassporta.rs