foto:pixabay

Vozače i danas očekuje promenljivo stanje kolovoza ali i smanjena vidljivost zbog magle i sumaglice što dodatno otežava vožnju u jutarnjim i večernjim satima.

Zbog toga iz AMSS preporučuju vozačima da budu pažljivi i koncentrisani na vožnju uz poštovanje svih saobraćajnih propisa, a posebno ograničenja u brzini.

Na više deonica autoputeva i magistralnih puteva u toku su radovi na redovnom održavanju i uređenju zelenog pojasa. Nailaskom na ova mesta vozači moraju prilagoditi brzinu i način vožnje privremenoj saobraćajnoj signalizaciji uz posebnu opreznost na radnike u ovim zonama.

Prema informacijama Uprave granične Policije dobijenim u 5:15 časova, zadržavanja za putnička vozila na graničnim prelazima Horgoš na izlazu je 60 minuta, a na Gostunu 30 minuta, dok na prelazu Gradina vozila za ulazak u Srbiju čekaju 60 minuta.

Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP “ Putevi Srbije“, na naplatnim stanicama nema zadržavanja vozila.

Izvor: RTV

Reklame