Foto: pixabay
Reklame

Za vikend su odigrane utakmice poslednjeg 38. kola Srpske lige „Istok“. Sampion Timok poražen je od Vlasine, Kablovi deklasirani, Timočanin savladao Topličanin, dok je Dunav savladao Pčinju.

U okviru poslednjeg 38. kola Srpske lige „Istok“, Timok je poražen sa 1:0, Kablovi su doživeli debakl na oproštaju od ovog ranga takmičenja, pošto su poraženi sa 16:0 od Radničkog iz Svilajnca, Timočanin je na gostovanju savladao Topličanina sa 2:4, dok je Dunav bio bolji od Pčinje sa 3:1.

U ostalim utakmicama postignuti su sledeći rezulatati:

  • OFK Sinđelić – Trstenik PPT 2:0
  • SFS Borac – Jedinstvo (Paraćin)   3:2
  • Budućnost (Popovac) – Mladost (Medoševac)   3:1
  • SFK Morava (Vladičin Han) – Radan 2:2
  • Car Konstantin – Rembas 0:2
  • Moravac Orion – Župa 3:6

Tabela Srpske lige „Istok“, na kraju sezone izgleda ovako:

1Timok 19193826577326+4783
2Budućnost (Popovac)38241049127+6482
3Radnički (Svilajnac)3823697526+4975
4Vlasina38217105235+1770
5Pčinja38206127554+2166
6Rembas38205137549+2665
7Timočanin381810107836+4264
8Jedinstvo (Paraćin)38197127338+3564
9SFS Borac38196137249+2363
10OFK Sinđelić38188126637+2962
11Car Konstantin38184168259+2358
12Dunav38167155248+455
13Trstenik PPT381412126845+2354
14Radan38149156844+2451
15Mladost (Medoševac)38118194967-1841
16OFK Topličanin (-1)3898213978-3934
17Župa3895245387-3432
18SFK Morava3879225081-3130
19Kablovi38433129185-15615
20Moravac Orion38213533182-1497

 

Ekipu Timoka očekuje baraž za plasman u Prvu ligu Srbije, a potencijalni rivali su Mladost (Novi Sad), Teleoptik (Beograd) i Sloga (Požega).