SNS Zaječar: "Najoštrije osuđujemo nasilno i vandalsko ponašanje blokadera, koji širom Srbije uništavaju prostorije naše stranke"
Politika

SNS Zaječar: "Najoštrije osuđujemo nasilno i vandalsko ponašanje blokadera, koji širom Srbije uništavaju prostorije naše stranke"

pre 10 meseci Anđela Risantijević

Gradski odbor Srpske napredne stranke održao je danas redovan sastanak sa svojim funkcionerima. Na sastanku su sumirani dosadašnji rezultati i razmatrani dalji planovi delovanja.

Posebno smo se osvrnuli na poslednje događaje i najoštrije osudili nasilno i vandalsko ponašanje blokadera, koji širom Srbije uništavaju prostorije naše stranke. Takvo ponašanje je neprihvatljivo i predstavlja direktan napad ne samo na SNS, već i na demokratske vrednosti i stabilnost naše države", ističu oni i dodaju:

Izražavamo punu podršku našim kolegama i saborcima čije prostorije i rad trpe udare nasilnika. Uvereni smo da ćemo iz ovih izazova izaći još jači, jedinstveniji i odlučniji da se borimo za budućnost Srbije".

Podeli vest
O autoru
Anđela Risantijević

Kratka biografija autora trenutno nije dostupna.

GLAS ZAJEČARA

Sva prava zadržana - "Kompas Media", Anđela Risantijević, PR, Zaječar, Varšavska 10. Preuzimanje sadržaja sa informativnog portala, bilo u celosti ili delimično bez prethodne saglasnosti "Kompas Media" predstavlja povredu autorskih prava.