Fudbaleri Timoka savladali ekipu Budućnosti na gostovanju
Foto: Pixabay
Sport

Fudbaleri Timoka savladali ekipu Budućnosti na gostovanju

pre 1 godinu Miljko Stojanović

Fudbaleri Timoka savladali su ekipu Budućnosti na gostovanju u niškom Popovcu rezultatom 0:2 u meču 1. kola Srpske lige „Istok“. Zaječarci su sve dileme u susretu odigranom u nedelju 11. avgusta rešili u prvom delu igre, pošto su već nakon 20 minuta utakmice imali dva gola prednosti, piše Glassporta.rs.

Defanzivac Vanić je doneo vođstvo gostima u 16. minutu meča, dok je četiri minuta kasnije prednost duplirao Rosić. Do kraja meča rutinska kontrola utakmice izabranika trenera Žarka Jovanovića, koji je pobedom debitovao na klupi Timoka.

Stručnjak iz Uba koji je u dosadašnjoj karijeri vodio ekipe Zlatibora, Sloge iz Kraljeva, Takova, Mladog radnika i matičnog Jedinstva doveden je sa jednim ciljem, napadom na sam vrh tabele i povratkom Timoka u prvoligaško društvo.

Naredni protivnik zaječarskog srpskoligaša biće SFS Borac iz Paraćina, koji je u 1. kolu remizirao na domaćem terenu u komšijskom derbiju protiv Jagodine rezultatom 2:2. U pitanju je iskusna ekipa koju sa klupe predvodi bivši trener Timoka Vojkan Rajčić, pa nema sumnje da nas na Kraljevici očekuje zanimljiv duel u subotu 17. avgusta sa početkom u 17 sati.

Izvor: Glassporta.rs

Podeli vest
O autoru
Miljko Stojanović

Kratka biografija autora trenutno nije dostupna.

GLAS ZAJEČARA

Sva prava zadržana - "Kompas Media", Anđela Risantijević, PR, Zaječar, Varšavska 10. Preuzimanje sadržaja sa informativnog portala, bilo u celosti ili delimično bez prethodne saglasnosti "Kompas Media" predstavlja povredu autorskih prava.