Teška krađa u Boru
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Zaječaru, podneće krivične prijave u redovnom postupku protiv sedamnaestogodišnjaka i dvojice šesnaestogodišnjaka zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili više krivičnih dela teška krađa, saopštili su iz PU u Boru.
Oni se sumnjiče da su, od 13. maja do 24. juna, u više navrata, na putu Bor-Selište obili kutije i iz njih ukrali ukupno 16 akumulatora za napajanje mobilnih semafora, u vlasništvu jedne firme koja se bavi niskogradnjom.
Policija je prilikom pretresa kuće u kojoj živi jedan od osumnjičenih pronašla sedam akumulatora, koji će biti vraćeni vlasniku.